بررسی پروژه‌های بیمارستان آیت الله مدنی بجستان در دیدار مسئولان این بیمارستان با دکتر احمدی

انتشار محتوا: ۲۲ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۳۲:۴۹ قبل از ظهر
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد در دیدار با رئیس و مدیر داخلی بیمارستان آیت‌الله مدنی بجستان بر تکریم مراجعان و ارائه خدمات شایسته به مردم تاکید کرد.
02

به گزارش وب‌دا، دکتر رضا احمدی ساخت و تجهیز بخش داخلی بیمارستان آیت‌الله مدنی بجستان با صرف هزینه‌ای بالغ بر 180 میلیارد ریال از محل کمک‌های خیرین و اعتبارات سفر ریاست جمهوری را گام مهمی در راستای ارتقای خدمات درمانی به مردم شهرستان بجستان عنوان کرد و افزود: احداث و تجهیز بخش رختشویخانه و خرید دستگاه‌هایی از جمله سل کانتر، دیزل ژنراتور و سونوگرافی با اعتباری حدود 35 میلیارد ریال از دیگر اقدامات انجام شده در بیمارستان آیت‌الله مدنی بجستان از ابتدای دولت سیزدهم تا کنون است.

وی با تاکید بر اهمیت آموزش و فرهنگ‌سازی در حوزه سلامت خاطرنشان کرد: با هدف ارتقای کیفیت آموزشی، سالن کنفرانس بیمارستان آیت‌الله مدنی بجستان تجهیز و بازسازی می‌شود.

دکتر احمدی تصریح کرد: با پیگیری‌هایی که دانشگاه علوم پزشکی در سطح وزارت بهداشت و سازمان برنامه و بودجه انجام داد، خوشبختانه قرارداد اصلاح شبکه فاضلاب و دیزل ژنراتور این بیمارستان به ارزش 10 میلیارد تومان منعقد شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد با اشاره به تلاش‌های انجام شده در راستای حضور ثابت و مستمر پزشکان متخصص در بیمارستان آیت‌الله مدنی بجستان اظهار کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده دکتر فریدون مرادی متخصص مغز و اعصاب دانشگاه یک روز در هفته در شهر بجستان مستقر خواهد شد و ویزیت بیماران را انجام خواهد داد.

دکتر احمدی همچنین از پیگیری‌های متعدد و قول مساعد وزارت بهداشت در راستای تامین متخصص بیهوشی برای بجستان خبر داد و اظهار امیدواری کرد که با توزیع به موقع متخصصین مشکل مربوط به استقرار متخصص بیهوشی در بجستان بزودی مرتفع شود.

دکتر جمعه‌زاده رئیس بیمارستان آیت‌الله مدنی بجستان هم در ابتدای این دیدار گزارشی آماری از مجموعه فعالیتها و خدمات این بیمارستان ارائه کرد و به بیان مشکلات و ارائه پیشنهاد جهت خدمت مطلوب در این بیمارستان پرداخت.

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس