معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد خبر داد؛

افتخارآفرینی دانشگاهیان علوم پزشکی گناباد در رشته‌های غیرآوائی بیست ‌و هشتمین جشنواره قرآن و عترت

انتشار محتوا: ۹ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۰۷:۳۶:۴۰ قبل از ظهر
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد از افتخارآفرینی اساتید، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه و کسب هشت مقام برتر کشوری در رشته‌های غیرآوائی بیست‌وهشتمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت خبر داد.
01

به گزارش وبدا، حسن ایرانی با اعلام این خبر گفت: بیست‌وهشتمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت با هشت بخش، ۵۵ رشته و در دو مرحله دانشگاهی و کشوری برگزار شده است.

وی افزود: تعداد ۶۶۹ نفر از اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه در بخش‌های مختلف این جشنواره ثبت نام نموده‌اند که تعداد ۵۴۳ نفر مربوط به بخش های آوایی و معارفی است.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد افزود: از تعداد کل شرکت کنندگان در دو بخش آوایی و معارفی، تعداد ۲۳ نفر به مرحله کشوری بخش آوایی، تعداد ۲۹ نفر نیز به بخش کشوری بخش معارفی و تعداد ۳۳ نفر نیز به مرحله کشوری سایر بخش‌های این جشنواره راه یافته بودند.

وی خاطرنشان کرد: نتایج نهایی بخش‌های معارفی، هنری، ادبی، پژوهشی، فن‌آوری و تولیدات رسانه‌ای از سوی دبیرخانه مرکزی جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت اعلام شد و در این مرحله تعداد هشت نفر از اساتید، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه حائز مقام‌های برتر کشوری شده‌اند.

ایرانی تصریح کرد: «دکتر مهدی رمضانی» دربخش ادبی، رشته شعر اساتید، «مهدی محمدی نوقابی» در بخش فن‌آوری و تولیدات رسانه‌ای رشته فیلم مستند کارکنان و«آیدا مزاری» در بخش هنری رشته تذهیب دانشجویان توانستند رتبه اول کشوری را کسب نمایند.

وی اضافه کرد: «دکتر حسن شجاعی» رتبه دوم کشوری را در بخش معارفی رشته حفظ و مفاهیم قرآن کریم اساتید را کسب نمود؛ «دکتر مرتضی رستمیان» رتبه سوم بخش معارفی رشته ترجمه و تفسیر قرآن کریم اساتید و «حسین توکلی ثانی» هم رتبه سوم بخش فن‌آوری و تولیدات رسانه‌ای رشته پادکست را به دست آورد. ایرانی همچنین گفت: «ریحانه اسماعیلی» در بخش هنری رشته معرق و منبت کارکنان و «امیرحسین سیم‌ریز» در بخش معارفی رشته معارف نهج البلاغه نیز رتبه چهارم کشوری را از آن خود نمودند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد در پایان خاطرنشان کرد: مرحله کشوری بخش آوایی نیز در مشهد مقدس در حال برگزاری بوده که امیدواریم شاهد کسب مقام در این بخش نیز باشیم.

شایان ذکر است اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گناباد در بیست‌هفتمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت تعداد ۱۴ مقام برتر کشوری را کسب نموده اند.

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس